» » Держаудитори контролюють кошти самоврядних органів

Держаудитори контролюють кошти самоврядних органів

      

На Херсонщині Скадовська міська рада порушила фінансову дисципліну
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
 
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області під час ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Скадовської міської ради за період з 01.08.2014 по 01.06.2018 встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 639,5 тис. грн.

Зокрема, аудитори виявили завищення обсягів виконаних робіт (капітальний ремонт системи зливної каналізації по вул. Пасічника-Радянська у м. Скадовську) на суму 67,12 тис. грн. Крім того, інші сім підрядних організацій теж завищили вартість ремонтних робіт загалом на суму 156,9 тис. грн.

Аудитори також установили, що місцеві підприємства «Скадовський міський кінотеатр «Скадовськ», «Скадовська міська друкарня» та «Водне господарство» не проводили розподілу орендної плати за комунальне майно і не перерахували до міського бюджету належної частини орендної плати на загальнусуму 208,67 тис. грн.

Інвентаризаційна комісія також виявила лишки аптечної будівлі на суму 681,0 тис. грн.

За результатами проведеної ревізії надіслано вимоги про відшкодування встановлених порушень. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення порядку організації і ведення бухгалтерського обліку.

Матеріали ревізії передано Скадовському відділенню Новокаховського відділу ГУНП в Херсонській області.

Нагадаємо, що херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн.
 шаблоны для dle 11.2
  •  2018-08-17
  •  86
  •  ZMI

Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив