» » Питання гостре: виживання пошти.

Питання гостре: виживання пошти.

      

Херсонська газета «Новий день» Анатолій Жупина брала участь в прес-конференції в Національній спілці журналістів України (НСЖУ), де були озвучені вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ

Газетярі закликали Уряд до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.
 «Так, на Херсонщіні склалася атмосфера навколо роботи поштових відділень, яка сприяє тому, щоби центральний апарат Укрпошти взагалі їх скоротив. Поштарям пропонують мізерні заробітки, тож більшість звільняється. Іноді на декілька сіл залишається одна листоноша, яка одночасно виконує обов’язки і начальника поштового відділення, і листоноші, і прибиральниці. Це все виконує за пів ставки! У підсумку, газети не доставляються вчасно, іноді з запізненням майже на тиждень! На сьогодні в багатьох селах нікому займатися передплатою: листоноші немає, поштове відділення закриті!»— повідомив головний редактор газети «Новий день» Анатолій Жупина.

/«Новий день»шаблоны для dle 11.2
  •  2018-10-05
  •  173
  •  ZMI

Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив