» » Селяни з кредитами отримуватимуть компенсацію

Селяни з кредитами отримуватимуть компенсацію

      

Фінансовий контроль і допомога аграріям Херсонщини - аудитори
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Аграрії, котрі раніше одержали чималі банківські кредити на закупівлю техніки та інші господарські потреби, мають змогу компенсувати відсоткову ставку.
Щорічне надання адресної підтримки відбувається прозоро і на конкурсній основі при Департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. До складу обласної профільної комісії входить і херсонський державний аудитор.
На Херсонщині допомога - передусім фермерським господарствам. У першу чергу тим, які своєчасно надали відповідні документи на розгляд у рамках державної програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Окремі позичальники, котрі оформили кредитні угоди ще у березні-квітні, не поспішаючи, надали комісії документи на отримання фінансової підтримки лише у жовтні.


Із загальної суми нарахованої компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами, що підлягає відшкодуванню за рахунок держави, потребу в коштах задоволено лише 43 відсотка. Проте фактична потреба у компенсаційних виплатах для господарств і товариств, які подали заявки на участь у конкурсі, становить понад 1,6 млн грн.

У зв’язку з цим комісією прийнято рішення: направити запит до Мінагрополітики про виділення додаткових коштів на адресну фінансову підтримку херсонським аграріям. шаблоны для dle 11.2
  •  2018-11-02
  •  124
  •  ZMI

Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив