» » Небайдужі громадяни інформують про бюджетних корупціонерів

Небайдужі громадяни інформують про бюджетних корупціонерів

      

Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
 
Протидія бюджетній корупції неможлива без ряду заходів у різних сферах життєдіяльності, спрямованих на захист конституційних прав і інтересів громадян.

Державні аудитори чекають повідомлень від небайдужих громадян Херсонщини про раптове збагачення окремих службовців.
Шановні громадяни! Якщо вам стало відомо про  отримання посадовцями бюджетної сфери неправомірної вигоди, просимо звертатись на телефони довіри в Києві – (044) 425 80 30, в Одесі – (048) 728 36 86, у Херсоні - (0552) 26-36-28 щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Зі скаргами, запитаннями і пропозиціями можна звертатися на електронну пошту - kherson@dkrs.gov.ua
Отримана інформація буде використана як додаткове джерело для прийняття рішень.
Сторінка Управління на Фейсбук
https://www.facebook.com/pg/khersondasu/posts/?ref=page_internal
Довідково:
Упродовж 6 місяців 2018 року до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області звертались 90 громадян з 41 зверненням, отримано 2 колективних звернення. Поштою надійшло 24 звернення, від громадян на особистому прийомі – 4, через органи влади – 13.
Звернення стосуються питань соціальної політики та соціального захисту населення – 5, вимог трудового законодавства і оплати праці – 1, діяльності місцевих органів виконавчої влади – 11, діяльності органів місцевого самоврядування – 8; діяльності підприємств та установ – 10, з інших питань – 6.
Зокрема, на 33 звернення надано відповіді, 8 залишаються на стадії розгляду. Зокрема, на 15 звернень надано обґрунтовані роз’яснення, 3 звернення направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» із повідомленням автора, 15 звернень вирішено позитивно.шаблоны для dle 11.2
  •  2018-08-21
  •  75
  •  ZMI

Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив