» » Рівень антикорупційних знань підвищують аудитори Херсонщини.

Рівень антикорупційних знань підвищують аудитори Херсонщини.

      

Херсонські аудитори підвищують кваліфікацію на антикорупційних та профільних заняттях 
 
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби  в Херсонській області
Фахівці Держаудитслужби наполегливо вдосконалюють рівень знань за допомогою різних способів. Зокрема, аудитори Херсонщини беруть участь у тематичних навчальних занятях і всім колективом, і в галузевих підрозділах Управління.

Крім того, державні службовці  вдосконалюють свій рівень професійної компетентності, користуючись онлайн-курсами платформи Prometheus. Приміром, аудитори отримали персональні сертифікати з напрямыв: «Конфлікт інтересів: треба знати!», «Боротьба з корупцією», «Бухгалтерський облік», «Економіка для всіх» та ін.
Продовжується вдосконалення англомовного рівня знань серед державних аудиторів за допомогою соціального інноваційного проекту Lingva Skills.

Також представлено фахові інтереси юридичної служби Управління у круглому столі, організованому зусиллями Херсонського окружного адміністративного суду за темою: «Новели Кодексу адміністративного судочинства України. Актуальні питання».
 
Довідково. У I-ому кварталі 2018 року:
- проведено 3 загальних заняття профільного характеру в структурних підрозділах Управління - 66;
- підвищили свій рівень професійної компетентності 36 державних службовців за масовими відкритими онлайн-курсами платформи Prometheus;
- брали участь у соціальному інноваційному проекті Lingva Skills понад 20 державних службовців.шаблоны для dle 11.2
  •  2018-04-02
  •  129
  •  ZMI

Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив