» » Аудитори за антикорупційну бюджетну Херсонщину

Аудитори за антикорупційну бюджетну Херсонщину

      

Аудитори проти бюджетних корупціонерів

Жителі Херсонщини звертаються з антикорупційних питань до херсонських аудиторів
Фахівці, у межах наданих повноважень, прискіпливо відстежують фінансові операції у бюджетній сфері. Триває ретельний фінансовий контроль на підконтрольних об’єктах.

Розпорядники державних коштів нерідко діють у власних інтересах та на користь комерційних структур. Як наслідок інтересам громади завдаються чималі збитки. Саме на цьому, передусім, зосереджено неабияку увагу контролюючих і правоохоронних органів.
Корумпованими залишаються сфери земельних відносин, закупівлі товарів, робіт і послуг, використання субвенції з державного бюджету, підтримки агропромислового комплексу, фінансування будівництва.

Повідомляйте про те, що вам відомо про деяких посадовців, котрі недобросовісно виконують посадові обов’язки, з нехтуванням вимог чинного законодавства, коли окремі чиновники з порушеннями використовують кошти, тим самим створюючи підґрунтя для виникнення проявів бюджетної корупції.

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів у місті Херсоні 0552 263628 або на електронну пошту kherson@dkrs.gov.ua  Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем. «Телефон довіри» працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Ваша інформація  використовується як додаткове джерело для прийняття рішень.
 Сторінка Управління на Фейсбук: www.facebook.com/khersondasuшаблоны для dle 11.2
  •  2018-08-28
  •  103
  •  ZMI

Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив